קטגוריות
כתבות

מהי קמגרה?

חיפוש מהיר ב- Google אחר "קמגרה למכירה" מעלה פנינים מהממות כמו "זקפה חזקה ויציבה לאורך שעות"  אבל הומור בצד – מי צריך קמגרה ובשביל מה? ברור שהיא אמורה לעזור בטיפול בזיקפה, אך האם זה בטוח או מסוכן? כימיה בשקל או רפואה מוסדרת? בואו נבדוק.

מהי בעצם קמגרה?

קמגרה נמכרת כתרופה לטיפול בבעיות זיקפה. למעשה אנחנו מדברים על ג'ל שמיוצר בהודו ונמכר לרוב באופן מקוון ללא מרשם רופא. גברים רבים רוכשים קמגרה המיוצרת בהודו מכיוון שהם רואים בה אלטרנטיבה זולה לויאגרה, סיאליס או לויטרה.

אך לא משנה באיזה סוג של טיפול מדובר, קבלת תרופות מרשם ללא מרשם רופא טומנת בחובה סכנה. עליך ליטול רק תרופות מרשם – בין אם לבעיות זיקפה ובין אם למצבים אחרים – לאחר שתומלץ לעשות כן על ידי רופא, ורצוי להיוועץ עם אורולוג ולא להסתפק בהמלצה של רופא משפחה. כך שלמרות שלכאורה נראה כי קמגרה דומה מאוד לוויאגרה – רכישתה מגורמים מפוקפקים מציבה סיכון מיותר.

קמגרה למכירה

מה ההבדל בין קמגרה לויאגרה?

לויאגרה קמו כמה וכמה תחליפים כגון סיאליס, לויטרה ואחרים. בדומה להם, ג'ל קמגרה מכיל את החומר הפעיל סילדנאפיל ציטרט המצוי בתרופה ויאגרה שניתנת במקרים של אין אונות בכפוף לקבלת מרשם מרופא ומותרת לשיווק רק בבתי מרקחת.

האם קמגרה בטוחה?

מה שבטוח לחלוטין ומתאים לאדם אחד אינו בהכרח כך למישהו אחר. אנשים שסובלים ממצבים רפואיים שונים, ובעלי אורח חיים עשויים להזדקק לטיפולים שונים, כך שאינך יכול לומר כי תרופה מסוימת מתאימה באופן קטגורי למישהו אלא אם כן הומלצה על ידי רופא. קמגרה מהווה סיכון פוטנציאלי בעיקר אם היא נלקחת ללא מרשם רופא.

רכישת קמגרה באינטרנט

מדינות כמו בריטניה וישראל נכון לזמן כתיבת שורות אלו עדיין לא מכירות בתרופה אף על פי שהיא עשויה מאותו מרכיב פעיל מהן עשויות ויאגרה, לויטרה וסיאליס (והגיוני שמשרד הבריאות מודע לכך ולכן לא ברור מדוע תרופות מסוימות מאותה משפחה זוכות למעמד אחר). בכל אופן – זכור, זה לא חוקי לקנות תרופות מרשם בלבד אלא אם כן רופא כתב מרשם במיוחד בשבילך.

רכישת קמגרה באינטרנט
רכישת קמגרה אונליין

לא כל אתרי האינטרנט שמציעים קמגרה למכירה או תרופות אחרות לשיפור הזקפה עושים זאת באופן לא חוקי או ללא מרשם רופא. אכן אתרים כמו LloydsPharmacy Online מציעים ויאגרה, סיאליס, לויטרה, סילדנאפיל וספדרה בצורה מושלמת מבחינה חוקית ובטוחה, עם היתרון הברור של קנייה ישירה ללא ביקור אצל רופא המשפחה. החיסרון הוא שזו הזמנה מחו"ל, ויש להוסיף תשלום על משלוח וכמובן שהחבילה עלולה להתעכב במכס. כשאתה מזמין תרופות מרשם מאתר חוקי ומוסמך, תתבקש למלא שאלון רפואי דרכו יעריכו הרופאים את התאמתך לתרופה.

המרכיב הפעיל בקמגרה

קמגרה אמורה להכיל את אותו המרכיב הפעיל כמו ויאגרה – סילדנאפיל ציטרט. שימוש בתרופות גנריות המכילות גם סילדנאפיל ציטראט דומה לשימוש בויאגרה, עם היתרון הברור של מחיר מופחת כאשר לא מדובר במותג כמו "ויאגרה". תרופות אחרות מאותה משפחה שהן חוקיות כוללות את סיאליס ולויטרה. כל התרופות הללו לבעיות זיקפה פועלות באופן זהה בערך: הן מרפות את כלי הדם באיבר המין, ומקלות על זרימת הדם לאיבר כשהוא "מתעורר" מינית.

האם אפשר לטפל בבעיות זקפה ללא תרופות?

לעיתים קרובות, כן, אבל זה יהיה תלוי בסיבה שגורמת לך לבעיות זקפה.

הגורמים העיקריים לבעיות זקפה כוללים כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה והשמנה, ולכן ביצוע שינויים באורח החיים עשויים לעזור גם לבעיות זקפה (יתכן מצב שבו תרופות מרשם שיסייעו להילחם בבעיות בריאותיות שונות יסייעו בעקיפין גם בתפקוד המיני). אבל אורח חיים בריא מהווה מפתח להרבה שינויים טובים. לדוגמה: אכילה בריאה, פעילות גופנית סדירה והפסקת עישון – כל אלה מפחיתים כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה והשמנה.

 

לפרטים נוספים: קמגרה.com